Zmywarki do garnków i przyrządów kuchennych
seria UF

Do pobrania
Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania prosimy o kontakt z naszym biurem:

  • Telefon +48 (0)22 773 25 52
    E-Mu7qxaijhl7ol (biuro@wtkrexintex51rhaltestmr.c6gom.3ezpl)

(innjhiafo@winterhqxalteqnjr.nlcnt)

Seria UF. Zmywanie z pasją.

Jako piekarz, masarz czy gastronom - razem ze swoim zespołem wykonują Państwo każdego dnia pracę najlepiej jak potrafią, starannie i wkładając w to całe serce. To samo tyczy się firmy Winterhalter.

Nasi pracownicy z oddaniem i zaangażowaniem opracowują innowacyjne technologie, które ułatwiają codzienną pracę w zmywalni. Winterhalter jest niezawodnym partnerem, który zna Państwa potrzeby i z pasją stara się zrobić wszystko, aby ułatwić Państwu życie.

Dzięki innowacyjnej technice zmywania, mogą się Państwo z pasją skoncentrować na najważniejszym celu: uszczęśliwianiu swoich klientów.

Dzięki nowej serii UF firmy Winterhalter otrzymują Państwo nie tylko najwyższej klasy zmywarkę do garnków i przyrządów kuchennych. Otrzymują Państwo silnego partnera, który myśli, wykonuje swoje zadania i każdorazowo posiada najlepsze wyniki.

Od kompaktowego urządzenia do wielkogabarytowych zmywalni, oferujemy odpowiednie rozwiązanie dla każdego. Wszystkie nasze modele posiadają liczne innowacje, do których Państwo nas zainspirowali: rozwiązania opracowane w oparciu o codzienną pracę profesjonalistów i stworzone dla profesjonalistów.

Warto również zaznaczyć, że zmywarki z serii UF-M zostały wyróżnione bardzo prestiżową nagrodą w kategorii "Wyposażenie zaplecza kuchennego - sprzęt ciężki i meble" w konkursie na najlepszy produkt podczas 20. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro 2016.

Więcej informacji o innowacyjnych maszynach serii UF:

Więcej o UF-M       Więcej o UF-L      Więcej o UF-XL


Wszystko o serii UF w UF-Scout

Wszystko o serii UF w UF-Scout
www.winterhalter.pl/uf-scout

Proszę o więcej informacji na temat serii UF

Pola oznaczone * są wymagane!