Kolejne ważne wyróżnienie dla Winterhalter Polska!


Jesienny kalendarz imprez dla branży gastronomicznej jest, jak co roku, okresem bardzo intensywnym. Jest to czas, w którym cały szereg wartych uwagi wydarzeń odbywa się w wielu miejscach w całym kraju. Jednym z niewątpliwie najważniejszych eventów dla HoReCa są targi WorldHotel.

W dniach 12-14 października 2016, w warszawskich halach targowych MT Polska przy ulicy Marsa 56c odbyła się kolejna już edycja bardzo prestiżowej imprezy dla branży gastronomicznej – 9. Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych – WorldHotel 2016. Wydarzenie to przyciągnęło zarówno wielu znanych i cenionych wystawców, jak i tłumy odwiedzających. Oczywiście w tak szanownym gronie nie mogło zabraknąć marki Winterhalter, lidera polskiego rynku w branży profesjonalnych systemów zmywania.

Uroczystego otwarcia targów dokonali: Hanna Maria Jakonowska, Główny Specjalista w Departamencie Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki; Marcin Mączyński, Sekretarz Generalny Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego; Robert Sowa, Mistrz Kulinarny oraz Urszula Potęga, Prezes MT Targi Polska. Podczas uroczystości ogłoszono zwycięzców w konkursie na najlepszy produkt dla hotelu „The Best of WorldHotel 2016” organizowanego przez Izbę Gospodarczą Hotelarstwa Polskiego oraz firmę MT Targi Polska.

Firma Winterhalter została wyróżniona w kategorii „Urządzenia i sprzęt dla gastronomii hotelowej” za zmywarkę przemysłową do garnków i przyrządów kuchennych UF-M. „Jest nam niezmiernie miło, że po raz kolejny firma Winterhalter otrzymuje bardzo prestiżowe wyróżnienie podczas tak ważnego wydarzenia jakim są targi WorldHotel. Cieszy nas przede wszystkim fakt, że najmłodsza w naszej rodzinie zmywarka z serii UF została już po raz kolejny zauważona i doceniona! – podsumowuje Marcin Wajda, Dyrektor ds. Marketing i PR, Winterhalter Polska.

Więcej informacji o zmywarkach do garnków i przyrządów kuchennych z serii UF znajdziesz tutaj: http://www.winterhalter.com.pl/firma/wiadomosci/detail/news/931-uf-nowa-seria-zmywarek-marki-winterhalter-do-mycia-garnkow-i-przyrzadow-kuchennych-czystosc-ergonomia-ekonomicznosc/