Profesjonalny system do mycia butelek. Sprawdź jakie to proste!


Winterhalter wprowadził do swojej oferty nowatorskie rozwiązanie do higienicznego zmywania butelek – perfekcyjnie skoordynowany zestaw składający się z podblatowej zmywarki oraz specjalnego kosza, który gwarantuje idealne rezultaty zmywania w mniej niż minutę!

Coraz więcej restauratorów korzysta z urządzeń do dozowania wody i systemów filtracji, serwując Klientom wodę w swoich butelkach lub karafkach. Mając to na uwadze firma Winterhalter opracowała rozwiązanie: specjalny, nowy kosz do podblatowych zmywarek z serii UC.

Nowy kosz wyposażony jest w specjalnie zaprojektowany adapter z dyszami, które od wewnątrz myją aż do 6 butelek w ciągu jednego cyklu mycia. Zastosowane rozwiązanie zapewnia higieniczną czystość zmywania we wszystkich standardowych programach certyfikowanych w zgodności z DIN SPEC 10534.

Kosz do butelek jest dostępny w dwóch rozmiarach: S oraz L, które pasują do podblatowych zmywarek UC w rozmiarach S, M, L oraz XL. Proste zastąpienie dolnego pola myjącego nowym adapterem do sprawia, że standardowa maszyna z serii UC zmienia się w bardzo efektywny system do mycia butelek.