Higiena
odkryta na nowo

Specjalna higieniczna konstrukcja zmywarek do naczyń.

Higiena jest niezwykle ważna w zmywalniach, zwłaszcza w kuchniach przemysłowych. Dlatego też firma Winterhalter kładzie duży nacisk na dobrze przemyślaną koncepcję higieny przy projektowaniu swoich zmywarek – od podblatowych aż po urządzenia z przenośnikiem taśmowym. Specjalny projekt higieniczny zmywarek z przenośnikiem taśmowym zapobiega osadzaniu się brudu i bakterii. Gwarantuje to higienę procesu i trwale zmniejsza koszty zmywania.

Odchylane o 180° higieniczne drzwiczki.

Dwuściankowe, głęboko osadzone higieniczne drzwiczki o gładkim wnętrzu nie pozwalają na osadzanie się brudu i bakterii. Są one odchylane o 180°, co pozwala na łatwe ręczne umycie strony wewnętrznej drzwiczek. Optymalny jest również dostęp do wnętrza maszyny.

Automatyczne samoczyszczenie

Korzystając z czystej wody ze zbiornika ze strefy płukania, obracające się dysze na bieżąco czyszczą w szczególności sufit komory i nie zużywają przy tym dodatkowej wody.. Na koniec dnia roboczego całe wnętrze zmywarki jest płukane świeżą wodą, a zbiornik wody zostaje opróżniony. Gwarantuje to higienę, a nakłady pracy na ręczne mycie zostają znacznie zmniejszone.

System powietrza wylotowego z filtrem tłuszczu

Unikalny system powietrza wylotowego jest jednym z elementów koncepcji higienicznej serii MT. Filtr tłuszczu chroni kanał powietrza wylotowego przed zanieczyszczeniami, co zapobiega nawarstwianiu się brudu. Tłuszcz nie przedostaje się do wnętrz kuchennych, co stanowi ogromną zaletę i poprawia klimat w kuchni.

Przemyślana higiena z koncepcją

Poprzez głęboko osadzone zbiorniki higieniczne, gładką higieniczną powierzchnię tylną oraz system czyszczenia wymiennika ciepła z dwoma obrotowymi ramionami myjącymi, firma Winterhalter uzupełnia dobrze przemyślaną koncepcję higieniczną serii MT. Proces mycia odbywa się zgodnie z normą higieniczną DIN 1051.

Więcej informacji / kontakt

Pola oznaczone * są wymagane!

Chcę otrzymać więcej informacji na temat:
następujących typów maszyn:
temat poniżej: