Wydajność odkryta na nowo.

Najlepsze rezultaty zmywania i maksymalna ekonomia.

Zużycie wody i energii elektrycznej są jednymi z najważniejszych kryteriów przy podejmowaniu decyzji o zakupie przemysłowej zmywarki do naczyń. To, czy zakup zmywarki się opłaci, zależy nie tylko od ceny zakupu, lecz w bardzo dużym stopniu od parametrów zużycia mediów. Firma Winterhalter stosuje najnowocześniejsze technologie w celu zminimalizowania zużycia wody, energii i środków myjących we wszystkich swoich zmywarkach. Ogranicza to znacząco koszty eksploatacyjne.

irt – Technologia Inteligentnych Rozwiązań

Zużycie zasobów można trwale obniżyć przy zachowaniu najlepszych wyników zmywania z pomocą koncepcji irt firmy Winterhalter. Zużywaj mniej energii, wody, środków myjących i nabłyszczacza. Zmniejsza to koszty eksploatacyjne i chroni środowisko przy każdym cyklu zmywania.

Mniejsze zużycie materiałów eksploatacyjnych – bardziej ekonomiczne zmywanie

Przemyślane systemy płukania firmy Winterhalter gwarantują ekonomiczne wykorzystanie energii elektrycznej, wody i środka myjącego: W zmywarkach do naczyń wersji Energy marki Winterhalter za trwałe oszczędności energii odpowiadają wydajne systemy odzysku ciepła. Gorące, wilgotne powietrze jest zasysane bezpośrednio z wnętrza maszyny a jego energia zostaje użyta do ogrzewania zimnej wody dopływającej do maszyny. Dodatkowo wydajne systemy filtrowania ługu myjącego we wszystkich maszynach przyczyniają się do minimalizacji zużycia wody i środków myjących.

Unikaj uszkodzeń – oszczędzaj koszty

Winterhalter gwarantuje doskonałe rezultaty mycia przy użyciu swojej innowacyjnej technologii zmywania. Dodatkowo możesz polegać na oszczędnym procesie zmywania. Pomaga to uniknąć stłuczek i chroni delikatne zdobienia na naczyniach wysokiej jakości. Dla Ciebie oznacza to, że nie poniesiesz dodatkowych, nieprzewidywanych kosztów, a koszty eksploatacyjne nie wzrosną.

Więcej informacji / kontakt

Pola oznaczone * są wymagane!

Chcę otrzymać więcej informacji na temat:
następujących typów maszyn:
temat poniżej: