Zmywanie sztućców
odkryte na nowo

Lśniące sztućce bez polerowania

Zmywarki do sztućców serii UC w połączeniu z urządzeniem do odwróconej osmozy AT Excellence-S są doskonałym duetem zapewniającym błyszczące, niewymagające polerowania wyniki mycia. Sztućce będą się lśnić – czasochłonne i niehigieniczne polerowanie to już historia. Po zakończeniu cyklu zmywania sztućce są natychmiast gotowe do ponownego użycia. Oszczędzisz czas i pieniądze.

Zmywarki do sztućców – lśniące sztućce bez potrzeby polerowania.

Specjalnie opracowane zmywarki do sztućców serii UC gwarantują higieniczne mycie sztućców. Ciśnienie wody i temperatura są dopasowane dokładnie do wymogów dotyczących zmywania sztućców. Po pięciominutowym cyklu zmywania sztućce będą nieskazitelnie lśniące bez potrzeby dodatkowego polerowania, przy jednoczesnej znacznej oszczędności czasu i pieniędzy.

Urządzenie do odwróconej osmozy AT Excellence-S dla lśniących rezultatów zmywania.

Woda nieuzdatniona zawiera różne dodatkowe składniki. Składniki te mogą pozostawiać na sztućcach widoczny osad. Urządzenie do odwróconej osmozy AT Excellence-S przetłacza nieuzdatnioną wodę przez membrany i około 98% wszelkich zanieczyszczeń zostaje odfiltrowane. Po myciu, na sztućcach nie pozostają żadne osady, więc polerowanie staje się zbędne.

Kompleksowy system zapewnia doskonałe efekty zmywania.

W systemie Winterhalter do uzyskania doskonałych wyników zmywania przyczyniają się wszystkie elementy składowe. Dlatego też firma Winterhalter oprócz zmywarek do sztućców i pasujących do nich systemów uzdatniania wody oferuje specjalne kosze na sztućce oraz wysokowydajne środki do mycia i płukania. Dodatkowo zalecamy użycie zbiornika do namaczania sztućców.

Więcej informacji / kontakt

Pola oznaczone * są wymagane!

Chcę otrzymać więcej informacji na temat:
następujących typów maszyn:
temat poniżej: