Zmywanie szkła
odkryte na nowo

Płynna regulacja ciśnienia dla błyszczącego szkła.

VarioPower – system zmywania z płynną regulacją ciśnienia – sprawia, że zmywarki do szkła serii UC są wyjątkowe. Są to pierwsze na świecie zmywarki do naczyń wyposażone w osobny program do każdego typu naczyń szklanych. Delikatne kieliszki do wina myte są przy niższym ciśnieniu, a ciężkie, mocne kufle przy wyższym ciśnieniu. Zapewnia to doskonały połysk przy optymalnym obejściu się ze szkłem.

Regulacja ciśnienia wody

Dzięki technologii VarioPower firma Winterhalter jest jedynym dostawcą zmywarek zdolnych do regulacji ciśnienia zmywania. Poprzez wybór odpowiedniego standardowego programu można myć delikatne, kruche naczynia pod mniejszym ciśnieniem, a ciężkie i solidne naczynia pod ciśnieniem wyższym. Pozostałe parametry zmywania: czas, dozowanie detergentu i temperatura automatycznie dostosowują się do tego ciśnienia.

Innowacyjne eliptyczne pole myjące

Najważniejszym zadaniem zmywarki do naczyń jest uzyskanie absolutnie higienicznego rezultatu zmywania. Dwa eliptyczne pola myjące na górze i dole komory zapewniają optymalną wydajność zmywania i równomierne pokrycie mytych powierzchni. Systemy myjący i płuczący umieszczone są w tym samym eliptycznym polu myjącym, dzięki czemu strumienie się nie krzyżują.

Zintegrowane dysze myjące i płuczące

Zintegrowane dysze myjące i płuczące stanowią cechę charakterystyczną eliptycznych ramion myjących i różnią się między sobą średnicą, kształtem i nachyleniem. Dzięki nim strumienie wody trafiają w naczynia pod różnym kątem, aby pokryć wszystkie ich powierzchnie, gwarantując optymalne wyniki zmywania.

VarioPower – animacja techniczna

Więcej informacji / kontakt

Pola oznaczone * są wymagane!

Chcę otrzymać więcej informacji na temat:
następujących typów maszyn:
temat poniżej: